Ливъпрул напред за Купата след убедително 51

Ливърпул разгроми с 5:1 като домакин Олдъм Атлетик и се класира за четвъртия кръг на турнира за Купата на Англия. Треторазредният тим на Олдъм изненадващо поведе на Анфийлд в 28-ата минута с ** на Роби Симпсън, но червените бързо изравниха на 1:1 с попадение на Крейг Белъми в 30-ата. В добавеното време на първата част пък капитанът на мърсисайдци Стивън Джерард направи 2:1, като се разписа от дузпа. В 68-ата Джонджо Шелви заби дебютния си ** с екипа на Ливърпул, а в 89-ата точен бе скъпоструващият Анди Керъл, който не бе вкарвал от 3 месеца н...истории, свързани съсО'Нийл е треньор на декември, Демба Ба отличен за играч на месецаФренски финал на турнира в Доха, след като Монфис елиминира НадалТонев: Георги Иванов е честен и прям, не виждам причина да не работи за ЛевскиФранция иска отново да има кръг от Формула 1СНИМКИ: Златна топка за Георги Миланов, връчи му я Стоичков

още за : Ливъпрул напред за Купата след убедително 51