Милослав Методиев спечели златния медал без да загуби точка

Състезателят на клуба по борба “Васил и Георги Илиеви” Милослав Методиев спечели златен медал от международния турнир “Петко Сираков и Иван Илиев”, който се проведе във Варна. Методиев победи на финала борец от Иран, като във всичките си срещи не загуби нито една точка в категория 120 кг. На третите места са борци от Казахстан и САЩ. Спортист №1 на Кюстендил за 2011 г., Евелина Николова се класира втора в категория 59 кг., като отстъпи на финала с 0:1 и 0:1 точки от Мими Христова, която бе обявена за най- добра състезателка на турнира. Евелина ...Related StoriesГергана Евтимова е новия председател на МБСП- ДупницаНов шеф на ПСОВ в ДжерманИво Атанасов: "Само Първанов може да победи Станишев и само Станишев може да победи Първанов"Изборът на "Девойка Кюстендилска пролет 2012" в звуциРекорден брой от 1 200 картини за детския кон**с "Пролет върху листа"

още за : Милослав Методиев спечели златния медал без да загуби точка